نهمین دوره از مسابقات یک روز طراحی ۱۳۹۷ با حمایت شرکت (گلتاش)

یک روز طراحی ۱۳۹۸ با حمایت شرکت (گلتاش)

اول اسفند ۱۳۹۷ بعد از گذشت ۶ سال مجددا مسابقه یک روز طراحی با حضور شرکت محترم گلتاش و صورت مساله : طراحی ست محصولات بهداشتی کار خود را از ساعت ۸ صبح  با حضور ۶۰ تیم آغاز نمود.
دانشجویان و طراحان علاقمند از دانشگاههای سراسر کشور برای حضور در این رویداد ثبت نام کردند و در گروههای ۲ تا ۴ نفره گروه بندی شدند.
رقابت در سالن امتحانات پردیس هنرهای زیبا با نظارت اعضای هیات علمی گروه طراحی صنعتی دانشگاه تهران همچون دکتر مریم خلیلی و دکتر وحید چوپانکاره ادامه کار خود را آغاز کرد و تیم های شرکت کننده با موضوع بسته بندی محصولات بهداشتی با کمک منتورهای خود اقدام به بستن شیت های دیجیتال و تحویل فلش مموری های خود تا ساعت مقرر به تیم برگزاری نمودند.
منتورهای این دوره از یک روز طراحی عبارت بودند از: 
محمدسلیمیان، روح الله مریخ پور، نادر شایق، هانی سقاییان
همچنین گروه برگزاری همراه  پذیرایی از شرکت کنندگان و میهمانان مراسم، فضا را برایبرگزاری  اختتامیه که در ساعت ۹ شب همان روز مقرر شده بود آماده کرد.
سارا ناصح زاده دبیر انجمن علمی در مصاحبه ای با سیمای جمهوری اسلامی ضرورت برگزاری چنین مسابقاتی را اتکا به استعدادهای ایده پردازی داخلی برای بی نیاز شدن به واردات محصولات بسته بندی عنوان کردو قبل از شروع پروسه داوری  تیم برگزاری با ایجاد آنتراکت برای شرکت کنندگان، زمانی را برای تیم داوران محترم متشکل از (جمشید امامی، مهدی اصل فلاح، مانی کرامتی، محمدحسین شهاب و یکی از اعضای گروه گرافیک دانشکده و فردی از اعضای هیات مدیره شرکت گلتاش ) محیا نمود.
پس از پروسه داوری مراسم اختتامیه با اجرای محمدحسین طیبی و محمدحسین شریفی با حضور دانشجویان و فارغ التحصیلان ادوار طراحی صنعتی آغاز شد که طی این مراسم:گروههای اول تا چهارم جوایز نقدی خود را از شرکت گلتاش دریافت نمودند.

گفتنی است که در این دوره از مسابقات درخشش دانشجویان رشته نوپای طراحی صنعتی در دانشگاه بوعلی تحسین همگان را برانگیخت.

Posted in یک روز طراحی.